Jump to content


-----

Event: Black hawk down: Hostages of the Mogadishu VIEVIS

in Kalendorius
Added by MusioFrontas, 09 May 2018


Taking place 20 May 2018 (Single Day Event)

MusioFrontas


Posted Image


Po dramatiškos JT gelbėjimo misijos Somalyje, įvykiai pasisuko netikėta linkme. Nors Juodojų Vanagų įgulos karininkai buvo sėkmingai išgelbėti, islamistinėms grupuotėms pavyko išgauti dalį įslaptintos informacijos apie Mogadishu centre po priedanga veikiančia slaptą JT žvalgybinę bazę. Klanų vadeivos netrukus suplanavo kruviną misiją savo mokiniams, kurios tikslas - bet kokia kaina sunaikinti visus gyvus užseniečių karius ir susprogdinti visą JT naudojamą įranga. Nors misija iš iš pirmo žvilgsnio atrodo gana paprasta - tiesiog panaudoti masinio naikinimo ginklą ir nušluoti visą JT bazę, praktiškai to padaryti neįmanoma - bazėje nelaisvėje laikomas trijų klanų lyderis Mustapas Al Kedas yra svarbiausia Somalio politinė figūra. Gegužės 20d. santykius mušyje aiškinsimės pakankamai aršiai... ar prisijungsi?


SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS


MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 100

https://tickets.pays...18-05-20-vievis


Žaidimo tipas: hostage 50%, milsim 50%.

Komandų užduotis: įkaitų paieška ir evakuacija, perimetro apsauga, teritorijų kontrolė (tikslios užduotys skelbiamos instruktažo metu).

Ginklų greičių standartiniai limitai: http://bit.ly/MF_tiuning_limits

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

DATA: 2018m. gegužės 20 diena. SEKMADIENIS.

REGISTRACIJA nuo 10:30 vietos laiku.

INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia 11:30 vietos laiku.

ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 15:30 vietos laiku.

VIETA: Pylimų km, VIEVIS, WGS koord. 54.764507, 24.839683


DALYVIO MOKESTIS (su savo įranga): 12,5Eur mokant internetu arba 20Eur mokant grynais arba kortele REGISTRATŪROJE renginio diena.

ĮRANGOS NUOMA - bazinis komplektas 12,5EUR

ĮRANGOS NUOMA - profesionalus komplektas 20EUR


DALYVIŲ REGISTRACIJA IR GINKLŲ NUOMA ČIA:

https://tickets.pays...18-05-20-vievis


Amžiaus CENZAS N18, jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti
0 Comments