Jump to content


-----

Event: Airport: mission - Easters 2018 03 25 Vievis

in Kalendorius
Added by MusioFrontas, 11 Mar 2018


Taking place 25 Mar 2018 (Single Day Event)

MusioFrontas


Posted Image


Dievo užmiršti Siberijos tundrynai, kur atrodo pats nelabasis kojos nekeltų, yra puiki priedanga vykdyti nelegalią veiklą. Nuo senų laikų, tundrynai ir apleistos žemės buvo niekam nereikalingos. Vietiniai gyventojai čia tiesiog užsiimdavo medžiokle, kol vieną saulėtą pavasario dieną nepasirodė kaukėti ir iki dantų ginkluoti vyrai ir pareiškė "savo teises" į šias vietoves. Susitarę su vietiniais, mainais už ginklus ir šaudmenis, ši radikali grupuotė pradėjo itin stiprių narkotinių medžiagų gamybą. Siberijos kovos su narkotikais skyrius viešai paskelbė karą visai grupuotei ir visiems prie jų prisidėjusiems. Artėjant Šv. Velykoms, kviečiame dalyvauti specialiame Mūšio fronto žaidime, kuriame šį kartą kovos 3 komandos, o misijas žaidėjai vykdys pasitelkdami tikrą DRONĄ!


SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS


DALYVIŲ REGISTRACIJA (vietų skaičius labai ribotas!)

https://mfrontas.lt/#renginiai


Žaidimo tipas: scirmish 50%, milsim 50%.

Komandų užduotys: žaidybinių objektų paieška, gabenimas ir apsaugojimas, derybos, teritorijos kontrolė (tikslios užduotys bus skelbiamos instruktažo metu).

Ginklų greičių standartiniai limitai: http://bit.ly/standart_tuning_limits

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių.


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

DATA: 2018m. kovo 25 diena. SEKMADIENIS.

REGISTRACIJA nuo 10:30 vietos laiku.

INSTRUKTAŽAS ir žaidimo pradžia 11:30 vietos laiku.

ŽAIDIMO pabaiga ir KAREIVIŠKA KOŠĖ nuo 15:30 vietos laiku.

VIETA: Kaišiadorys, WGS koord. 54.868329, 24.488329


DALYVIO MOKESTIS (su savo įranga): 12,5Eur mokant internetu arba 20Eur mokant grynais arba kortele REGISTRATŪROJE renginio diena.

ĮRANGOS NUOMA - bazinis komplektas 12,5EUR

ĮRANGOS NUOMA - profesionalus komplektas 20EUR


DALYVIŲ REGISTRACIJA (vietų skaičius labai ribotas!)

https://mfrontas.lt/#renginiai


Amžiaus CENZAS N18, jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą leidžianti dalyvauti. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti
0 Comments